God of War Ragnarök – nejsem žádný slabko

God of War: údajně se pracuje na další hře

9. 10. 2023
 

God of War se zdá být titulem, který bude na dlouhou dobu předmětem vášnivých diskusí. Nedávno jsme se věnovali zprávám o vývoji dalšího dílu této úspěšné série. Tehdejší článek se opíral především o inzerát, co společnost Santa Monica zveřejnila. Na první pohled by se mohlo zdát, že hledání nových členů do týmu není nic moc zajímavého. Avšak později se ukázalo, že příchozí musí disponovat znalostmi bojového systému, mechanik a nepřátel z předchozích her. Tato informace vyvolala mezi fanoušky obrovské nadšení, což není překvapivé. God of War je totiž velmi úspěšnou sérií, která si zaslouží pokračování, a soudě dle konce posledního dílu (Ragnarok) je jeho pokračování téměř nevyhnutelné.

Upozornění, tento odstavec obsahuje spoilery konce příběhu. God of War Ragnarok se završil oddělením Atrea od Krata, aby prozkoumal země mimo Devět říší a našel zbytek obrů. Zdá se tedy logické, že by se další projekt mohl zabývat událostmi tohoto dobrodružství a možná by nakonec dovedl Atrea zpět ke Kratovi pro další plnohodnotnou hříčku.

Na Twitteru se objevila nová informace týkající se vývoje titulu. Podle známého leakera s přezdívkou ViewerAnon společnost Santa Monica určitě pracuje na něčem, co souvisí s tímto univerzem. Nicméně sám leaker není úplně jistý, zda se jedná o plnohodnotnou hru, nebo DLC. Spekulace o rozšíření v podobě DLC se však objevily již v srpnu letošního roku, kdy byly poprvé zveřejněny během živého vysílání uživatele The_SnitchWTF na Twitchi.

Ať už se ale jedná o nové, či předchozí zvěsti, fanoušci díky nim diskutují ve velkém. Příznivci se domnívají, že by se mohlo jednat o příběh o Atreovi, který by mohl být situován do podoby, v níž byl vytvořen například Spider-Man: Miles Morales. Tento koncept se společnosti Sony přece jen osvědčil. Přesto je důležité si uvědomit, že tyto informace jsou zatím neoficiální a není potvrzeno, zda se jedná o skutečné plány vývojářů. Budeme muset počkat na oznámení od společnosti Santa Monica nebo PlayStation, abychom se dozvěděli více o budoucnosti této oblíbené série.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.