American Theft 80s náhled

American Theft 80s: Prologue zde bude již brzy

21. 1. 2022
Zdroj náhledu: Noble Muffins

Akční RPG s prvky simulátoru, které nese název American Theft 80s, zde bude nejspíše již za chvíli. Tedy spíše jeho část “Prologue” zde bude za chvíli. Přesné datum vydání zatím ještě není specifikováno, nicméně vydavatelé PlayWay S.A. včera, tedy 20. 1. 2022, zveřejnili trailer na Prologue. Tento Prologue si budete moci zahrát zcela bezplatně na platformě Steam. Nutno také podotknout, že vývojářem hry American Theft 80s je stejné studio, které stálo za vznikem velice populárního simulátoru s názvem Thief Simulator. Ten má na svém kontě 86 % kladných recenzí.

Nacházíte se v osmdesátých letech a vaše jméno je Jack. Z názvu titulu je vám nejspíše jasné, že jste v roli zloděje. Vykrádat budete například domy, obchody nebo třeba čerpací stanice. Ale pozor, musíte se nejdříve dozvědět nějaké informace o místě, které chcete vykrást, aby vás nikdo nechytil. Za ukradené věci samozřejmě budete získávat nějaké ty penízky, za které si nejspíše budete moci koupit nové zlodějské vybavení. Pokud se někdy při vaší akci něco pokazí, policisté po vás zcela jistě půjdou. Můžete je také podplatit a doufat, že díky tomu po vás přestanou pátrat.

Pokud vás titul American Theft 80s zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.