ghoustwire tokyo 2

Ghostwire: Tokyo datum vydání odhaleno v PlayStation Store

21. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Zdá se, že datum vydání Ghostwire: Tokyo bylo odhaleno. Na několika regionálních stránkách obchodu PlayStation je uvedeno datum spuštění hry v březnu 2022.Ghostwire: Tokyo je připravovaná hra od Tango Gameworks, která byla poprvé oznámena na E3 2019. Hra je od stejného vývojáře, který nám přinesl hry z franšízy The Evil Within. Samotné oznámení se stalo internetovým memem díky okouzlující prezentaci od Ikumi Nakamury, umělkyně, která pár měsíců po letošní E3 oznámila, že společnost opouští.

Od té doby jsme se dozvěděli, že ve hře si můžete pohladit psa, ale vyskytly se také nějaké problémy. Ghostwire: Tokyo byla jednou z mnoha her, které oznámily zpoždění data spuštění kvůli pandemii COVID-19 v loňském roce.

Datum vydání Ghostwire: Tokyo je podle novozélandské stránky PlayStation Store 24. března 2022. Stejné datum bylo také v tichosti uvedeno na britském PlayStation Store. Je však třeba poznamenat, že toto datum nebylo potvrzeno na stránce PlayStation Store v USA.

I když toto datum vydání ještě nebylo oznámeno na oficiálním twitterovém účtu hry, twitterovém účtu vývojáře ani twitterovém účtu vydavatele, skutečnost, že je uvedeno na více stránkách obchodu PlayStation Store, je pravděpodobně dobrým ukazatelem toho, že je skutečné.

Zdroj: igdb.com

Aktualizace z 20. ledna 2022 (21:42) – datum vydání 24. března 2022 bylo nyní odstraněno ze stránek PlayStation Store na Novém Zélandu a ve Spojeném království.

Ghostwire: Tokyo si zatím nemůžete předobjednat, ale můžete sledovat jeho oficiální stránky.

Zdroj: techraptor.net

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.