Ghostwire: Tokyo datum vydání odhaleno v PlayStation Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Zdá se, že datum vydání Ghostwire: Tokyo bylo odhaleno. Na několika regionálních stránkách obchodu PlayStation je uvedeno datum spuštění hry v březnu 2022.
Ghostwire: Tokyo je připravovaná hra od Tango Gameworks, která byla poprvé oznámena na E3 2019. Hra je od stejného vývojáře, který nám přinesl hry z franšízy The Evil Within. Samotné oznámení se stalo internetovým memem díky okouzlující prezentaci od Ikumi Nakamury, umělkyně, která pár měsíců po letošní E3 oznámila, že společnost opouští.
Od té doby jsme se dozvěděli, že ve hře si můžete pohladit psa, ale vyskytly se také nějaké problémy. Ghostwire: Tokyo byla jednou z mnoha her, které oznámily zpoždění data spuštění kvůli pandemii COVID-19 v loňském roce.
Datum vydání Ghostwire: Tokyo je podle novozélandské stránky PlayStation Store 24. března 2022. Stejné datum bylo také v tichosti uvedeno na britském PlayStation Store. Je však třeba poznamenat, že toto datum nebylo potvrzeno na stránce PlayStation Store v USA.
I když toto datum vydání ještě nebylo oznámeno na oficiálním twitterovém účtu hry, twitterovém účtu vývojáře ani twitterovém účtu vydavatele, skutečnost, že je uvedeno na více stránkách obchodu PlayStation Store, je pravděpodobně dobrým ukazatelem toho, že je skutečné.
Zdroj: igdb.com
Aktualizace z 20. ledna 2022 (21:42) – datum vydání 24. března 2022 bylo nyní odstraněno ze stránek PlayStation Store na Novém Zélandu a ve Spojeném království.

Ghostwire: Tokyo si zatím nemůžete předobjednat, ale můžete sledovat jeho oficiální stránky.

Zdroj: techraptor.net
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn