Life is Strange: Remastered Collection pro Nintendo Switch se odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Deck Nine

První díl série Life is Strange je pro mnohé srdcová záležitost. Jakpak by ne, když se hra těší tak velké oblibě, čehož si jsou moc dobře vědomi i její autoři z Deck Nine. Life is Strange: Remastered Collection byla překvapením konference Square Enix Presents v loňském březnu spolu s odhalením Life is Strange: True Colours, která zároveň s Before the Storm měla vyjít v Ultimátní edici v jednotném termínu 10. září 2021. Zatímco True Colors v tuto dobu opravdu vyšlo, Remastered Collection se dočkala odkladu na začátek roku 2022.

Poté, co nastaly problémy a následný několikaměsíční odklad True Colors pro Nintendo Switch, stejný osud nyní potkává také Remastered Collection. Na Google Stadia, PlayStation, Xbox a PC hra vyjde 1. února tohoto roku, ale majitelé Nintenda Switch si na ni budou muset počkat nejméně pár měsíců navíc. Nový termín nebyl zatím stanoven, ale studio se vyjádřilo, že půjde přibližně o konec tohoto roku.

Zdroj: Deck Nine

„Máme pro vás aktualizaci týkající se Life is Strange: Remastered Collection. Kolekce bude stále k dispozici na Google Stadia, PlayStation, Xbox a PC 1. února 2022, jak bylo dříve oznámeno. Před uvedením na trh máme naplánovanou spoustu vychytávek pro oba tituly, počínaje rozšířeným vzhledem příští úterý! (25.)“

„Je nám velice líto, že vám musíme oznámit, že verze her pro Nintendo Switch byly trochu pozadu a budou potřebovat trochu více času, než budou připraveny, proto budou vydány později v tomto roce.“

Problémy s verzí pro Nintendo Switch nemá pouze Life is Strange. Dragon Ball Z: Kakarot – Card Warriors i Dying Light 2 potkal stejný osud.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn