Andor přiletěl se svým prvním trailerem a nezapomeňme na dnešní Star Wars Celebration

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: press.disney.co.uk
Nová Star Wars série Andor je tu se svým prvním trailerem a ukazuje, že by to mohl být trošku jiný seriál, než ostatní ze světa Hvězdných válek. Hlavní postavou by zde měl být Andor Cassian, který se vydává na dobrodružství, ve kterém ovlivní chod vesmíru. Seriál má přinést fascinující příběh o narůstající vzpouře proti Impériu a o tom, jak se do toho postupně zapojovali další národy a planety. Objevíme se v éře nebezpečí, podvodů a intrik (a taky triků a fíků), kdy se Cassian vydá na cestu, která z něj udělá rebelského hrdinu.
Do role se vrací Diego Luna, který ztvárnil postavu Andora Cassiana už ve filmu Star Wars: Rogue One. Uvidíme také Genevieve O’Reilly, Stellana Skarsgårda, Adriu Arjonu, Denise Gough nebo Kyla Sollera.
Také nezapomeňte, že včera byl první den Star Wars Celebration pro rok 2022! Probíhá i online, takže se nemusíte být, že byste něco zmeškali. Z těch nejžhavějších novinek se tam dozvíme určitě nějaké novinky o seriálu Obi-Wan, byl potvrzen trailer na třetí řadu Mandaloriana a snad se potvrdí onen tajný šum v pozadí ohledně rebootu nejnovější Star Wars série (kterou si skutečně přejeme).
Do toho tu ještě jsou ty fámy o tom, že by se Cal Kestis mohl objevit v seriálu Obi-Wan, Hayden Christensen si zahrát ještě v sequelu s Darthem Vaderem a nesmíme zapomenout na blížící se seriál Ashoka. Svět Star Wars tak zažívá boom, kdy se tvoří jeden projekt za druhým. Zkoukněte rozhovory prvního dne a držte palce o blížících se novinkách. Snad to budou nějaké pořádné perly. Dnešní stream začíná ve 21:30.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn