Blue Beetle

Blue Beetle se ukázal v kostýmu a vypadá dokonale

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros

První pohled na Blue Beetla v podání Xola Maridueñi, kterého můžete znát třeba z Cobra Kai, vypadá naprosto fantasticky. Ostatně i dle reakcí na twitteru jsou fanoušci překvapení, jak hrdina ze světa DC vypadá. Na jejich reakce se zde můžete sami podívat.

Xolo Maridueña bude hrát Jamieho Reyese, který je až třetí reinkarnací tohoto hrdiny. Jamie Reyes náhodou jednoho dne objeví tajemného brouka, který ho zčásti pohltí a dá mu superchopnosti, včetně skoro nezničitelného brnění. Pokud znáte komiksy od DC, tak určitě víte, že je i členem slavného uskupení Teen Titans.

Vydání seriálu je plánováno až na 28. 8. 2023 a má být exkluzivní pouze pro HBO Max. Pokud se seriál ale povede stejně jako Peacemaker, vypadá to, že se o budoucnost DC nemusíme bát. Ostatně brzy nás čekají filmy Batgirl, Black Adam nebo Aquaman 2 a samozřejmě můj letošní favorit, kterého musím zmínit, DC League of Super-Pets.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.