Rovio Classics Angry Birds – úvodka

Angry Birds po letech znovu ožívají!

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

V roce 2009 vstoupila na mobilní zařízení legenda zvaná Angry Birds – šílená hra, ve které se stříleli ptáci do prasátek schovaných v něčem, co se dá nazvat pevnost. Ta se nyní vrací na Google Play i App Store s úpravou názvu na Rovio Classics: Angry Birds. Hra je prakticky skoro stejná, včetně starých levelů, kapitol a samozřejmě i druhů vystřelených ptáků. Je zde jen jedna změna, a to její přepracování pro moderní zařízení.

Do hry se dostává i slavný Mighty Eagle, který byl v původní verzi k dispozici pouze za finanční poplatek. To nás přivádí k té podstatné části – hra je k dispozici za 24 korun. Díky tomu sice bude bez reklam, ale stále v ní budou figurovat určité mikrotransakce. Nějakému tomu dokupování se tak hráči asi nevyhnou. Kdo by se však netěšil na návrat takové legendy? 

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.