Spekulace naznačují brzké vydání hry Stray

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: BlueTwelve Studio

Stray je zajímavý kousek laděný do cyberpunkového prostředí potemnělých uliček ozářených všudypřítomnými neony. Městem se však budete potulovat v roli toulavé kočky, což vám dovolí prozkoumat okolí z úplně jiné perspektivy. I přes široké povědomí o tomto titulu zatím stále neznáme datum vydání… ne tak určitě.

Už kdysi jsme se o možném datu vydání GTA Remastered Trilogy či Mass Effect Legendary Edition dozvěděli skrze korejské hodnocení a nyní dochází k podobnému případu. Na veřejnost se totiž dostala oficiální tabulka hodnocení Stray, což potenciálně znamená brzké vydání, jako tomu bylo u zmíněných dvou případů. Jako druhé vodítko můžeme vnímat SteamDB, kde vývojáři aktualizovali datum vydání před pár hodinami z 15. na 8. dubna 2022. Tento údaj ovšem neberte jako konečný, protože je nad slunce jasné, že dnes titul určitě nevyjde. Vyjádření od BlueTwelve Studio bychom se měli snad dočkat v následujících dnech.

Jak bylo Stray hodnoceno v Koreji? Tabulka napovídá, že je hra klasifikována od 12 let s projevy menšího násilí v boji s nehumanoidními tvory. Stejně tak najdeme známky vyobrazení lahve s alkoholem. Tyto náznaky však nejsou nijak výrazné, aby byl titul přístupný od vyšší věkové hranice.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn