Animal Shelter náhled

Animal Shelter představuje Horse Shelter DLC

7. 1. 2023
Zdroj náhledu: Games Incubator

O hře Animal Shelter jsme vás již v minulosti několikrát informovali a na našem webu jsme tento roztomilý počin i zrecenzovali. Vžijete se zde do role majitele útulku a váš úkol je zcela jasný – poskytnout prvotřídní péči opuštěným pejskům a kočičkám a také jim najít nový domov. Toto léto bylo představeno první DLC, nesoucí název Puppies & Kittens, které, jak vám název napovídá, do hry přineslo roztomilá štěňátka a koťátka.

Nyní vývojáři představují nové DLC pojmenované Horse Shelter DLC. Toto DLC do Animal Shelter přidá spoustu novinek, které hráči zcela jistě ocení. Jedná se například o zcela nový areál, který bude vhodný právě pro koně, dále jízdu na koni, nové budovy a také nové herní mechaniky. Pokud vás toto DLC do hry Animal Shelter zaujalo, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání zatím není známo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.