Anno 1404 History Edition - zdarma

Anno 1404 History Edition si můžeme přidat zcela zdarma

8. 12. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Hry, ve kterých můžete budovat města, jsou stále u hráčů velmi oblíbené, což potvrzuje úspěch budovatelské strategie Anno 1800. Nyní nám jako poděkování naděluje Ubisoft starší díl Anno 1404 History Edition zcela zdarma.Čas na aktivaci máte do 14. prosince do 15:00 hodin našeho času. Rozdávačka se týká platformy Ubisoft Connect, na níž vám kopie zůstane již napořád. Anno 1404 History Edition bylo vydáno v roce 2020 jako součást Anno History Collection, která aktualizovala starší díly série pro moderní počítače. Kromě samotné základní hry obsahuje vylepšené Anno 1404 také rozšíření Venice, které je samozřejmě rovněž součástí aktuální rozdávačky.

Kromě toho Ubisoft také zveřejnil několik novinek z nejnovějšího Anno 1800. V první řadě nás vývojáři lákají na novou, čtvrtou sezónu. Ta přijde v průběhu roku 2022 a přinese tři balíčky DLC, které zaměří svou pozornost na region New World. Podrobnosti o čtvrté sezóně se dozvíme v březnu příštího roku. Prozatím ale můžeme vyhlížet bezplatnou aktualizaci, která vyjde 14. prosince a bude obsahovat scénář Eden Burning a také DLC Plant-A-Tree podporující charitativní organizaci Ecologi, zabývající se výsadbou stromů.

Vývojáři také oznámili, že Anno 1800 dosáhlo mety dvou milionů prodaných kopií.

Zdroj: PCGamesn

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.