Bioware – dragon age

Dragon Age 4 bude rozhodně singleplayer

6. 12. 2021
 

Od oznámení Dragon Age 4 uplynuly tři roky a stále jsme neměli o dalším titulu od BioWare více než jen zvěsti. Nikdo neznal ani podrobnosti o tom, jaký typ hry to bude. Dříve se věřilo, že DA4 bude mít multiplayer nebo bude fungovat jako online hra Anthem. BioWare konečně potvrdilo hráčům a fanouškům to, co chtěli slyšet. DA4 bude rozhodně hra pro jednoho hráče.4. prosince je den jinak známý jako Dragon Age Day. V tento slavnostní den tým z BioWare konečně potvrdil, že Dragon Age 4 bude skutečně „zážitkem zaměřeným na jednoho hráče“ a že „na tom stále tvrdě pracují“. Tým Dragon Age také říká, že se těší na příští rok, až budou moci mluvit více o tom, na čem přesně pracují. Rozhodně tedy nečekejte, že příští týden uvidíte na Game Awards další upoutávku.

Happy #DragonAgeDay!
Join us as we celebrate all things Dragon Age with the community! https://t.co/FTlpfPWAxFpic.twitter.com/IYxZQkVk6D
— BioWare (@bioware) December 4, 2021

BioWare také poskytlo dva nové velmi krátké příběhy, které mohou naznačovat buďto postavy, místa nebo události pro hru DA4. První příběh představuje pár strážců, Evku a Antoinea, kteří zabíjejí zlobry. Druhá obsahuje dobrodružství nekromantů Emmricha Volkarina a Johanny Hezenkossové v Grand Necropolis v Nevarra City.Zdá se, že o DA4 uslyšíme více až v roce 2022.Dragon Age 4 je v současné době ve vývoji pro PC, PS5 a Xbox Series X/S.Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.