Dragon Age 4 bude rozhodně singleplayer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Od oznámení Dragon Age 4 uplynuly tři roky a stále jsme neměli o dalším titulu od BioWare více než jen zvěsti. Nikdo neznal ani podrobnosti o tom, jaký typ hry to bude. Dříve se věřilo, že DA4 bude mít multiplayer nebo bude fungovat jako online hra Anthem. BioWare konečně potvrdilo hráčům a fanouškům to, co chtěli slyšet. DA4 bude rozhodně hra pro jednoho hráče.
4. prosince je den jinak známý jako Dragon Age Day. V tento slavnostní den tým z BioWare konečně potvrdil, že Dragon Age 4 bude skutečně „zážitkem zaměřeným na jednoho hráče“ a že „na tom stále tvrdě pracují“.
Tým Dragon Age také říká, že se těší na příští rok, až budou moci mluvit více o tom, na čem přesně pracují. Rozhodně tedy nečekejte, že příští týden uvidíte na Game Awards další upoutávku.
BioWare také poskytlo dva nové velmi krátké příběhy, které mohou naznačovat buďto postavy, místa nebo události pro hru DA4. První příběh představuje pár strážců, Evku a Antoinea, kteří zabíjejí zlobry. Druhá obsahuje dobrodružství nekromantů Emmricha Volkarina a Johanny Hezenkossové v Grand Necropolis v Nevarra City.
Zdá se, že o DA4 uslyšíme více až v roce 2022.
Dragon Age 4 je v současné době ve vývoji pro PC, PS5 a Xbox Series X/S.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn