Apex Legends Mobile se dočká limitovaného spuštění. Zahrajeme si i my?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA
Od prvního ohlášení práce na projektu Apex Legends Mobile fanoušci netrpělivě vyhlíželi první spuštění, které je téměř po dvou letech konečně tady! Po uzavřených beta testech z roku 2021 přichází příští týden Apex Legends Mobile na systémy Android a iOS. Naneštěstí pro nás se v tuto chvíli jedná pouze o limitované spuštění v rámci desíti regionů, které by mělo pokrýt celé jaro. Přesto je tato zpráva jakýmsi nezpochybnitelným náznakem, že je projekt zase o něco blíže k cíli.
Krom toho EA na svém webu uvedlo postavy, jež budou v limitovaném spuštění dostupné – Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Wraith, Bangalore, Octane, Mirage, Pathfinder a Caustic. Údajně by se při globálním spuštění měl počet legend ještě navýšit.
Mnohým z nás vykouzlí úsměv na tváři i nově sdílené minimální požadavky pro spuštění hry. Ty se od poslední verze lehce snížily.

Android

Beta 2021

Limited regional launch 2022

iOS

Beta 2021

Limited regional launch 2022

Na mobilní Apex hry si tak budeme muset ještě chvíli počkat. Díky bohu, že mobilní trh nabízí spoustu dalších zajímavých titulů, kterými si svůj čas ve školních lavicích nebo v zaměstnání můžeme krátit.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn