Ghost of Tsushima Legends

PS Plus březen 2022 - další skvělá nabídka her od Sony

23. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc březen roku 2022. Tento měsíc Sony nabídne čtyři tituly, které si můžete již od 1. března přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Sony

Ghostrunner (PS5)

Ovládejte svoji čepel a předvádějte úžasné parkourové výkony, abyste se probojovali obrovským městem v tomto intenzivním, rychlém dobrodružství z pohledu první osoby. Rozsekejte nepřátele svojí katanou, uhýbejte kulkám pomocí svých nadlidských reflexů a použijte různé speciální techniky k vítězství. Využívejte svoji mobilitu (a časté kontrolní body!) a zapojte se tak do nebojácného, nikdy nekončícího tance se smrtí.

Ghostrunner bude v nabídce PS Plus březen dostupný do 5. dubna.

Ghost of Tsushima: Legends (PS4 a PS5)

Samostatný kooperativní multiplayerový zážitek Ghost of Tsushima, který je inspirován japonskými příběhy a mytologií. Vyberte si jednu ze čtyř jedinečných tříd – Samurai, Hunter, Ronin nebo Assassin, pozvěte své přátele nebo využijte online vyhledávání k boji bok po boku jako samurajské legendy.

Ghost of Tsushima: Legends bude v nabídce PS Plus březen dostupné do 5. dubna.

Ark: Survival Evolved (PS4)

V této MMO survival hře se probudíte na břehu ostrova a musíte se rychle přizpůsobit všemu, co na vás jeho nepřátelské prostředí vrhá, obzvlášť tím myslím dinosaury a ostatní hráče. Sbírejte zdroje, vyrábějte předměty, stavějte přístřešky a používejte své nové vybavení k zabíjení, ochočování nebo chovu dinosaurů a dalších tvorů, kteří se potulují po tomto ostrově.

Ark: Survival Evolved bude v nabídce PS Plus březen dostupné do 5. dubna.

Team Sonic Racing (PS4)

Ten nejrychlejší modrý ježek, kterého znáte, střídá své tenisky za kolečka v této arkádové hře, kde soupeříte s ostatními závodníky. Utkejte se s přáteli v intenzivních závodech pro více hráčů, závoďte spolu napříč různými mapami a sbírejte vylepšení po dráze, která vám pomohou sejmout vaše protihráče nebo je předehnat. Vyberte si jednu z ikonických tváří z franšízy Sonica, odemykejte nová vozidla a přizpůsobení, aby vyhovovala vašemu závodnímu stylu.

Team Sonic Racing bude v nabídce PS Plus březen dostupné do 5. dubna.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.