Fall Guys - 6 sezona úvodka

Fall Guys konečně podporuje cross-play hraní

24. 2. 2022
Zdroj náhledu: Mediatonic

Bláznivá hra Fall Guys konečně obdrží funkci cross-play, která hráčům umožní připojit se do hry na různých platformách.

Fall Guys je v současnosti dostupné pouze na PC a Playstation. Verze pro Xbox a Nintendo Switch ještě nejsou dle slov vývojářů připravené a oficiální datum vydání nebylo oznámeno. Jisté však je, že podporu cross-play hraní obdrží i tyto verze. V současnosti je tedy funkce dostupná jen mezi konzolemi Playstation 4, 5 a PC. Abyste se však mohli s hráči na jiné platformě spojit, bude nutné váš profil propojit s účtem Epic Games.Brzy se také ve hře objeví nový režim Sweet Thieves, který hráče rozdělí na zloděje a strážce. Úkolem zlodějů bude ukrást cukrovinky, zatímco strážci se budou muset snažit zloděje chytit a poslat do vězení. Zloděje však budou moci z vězení jejich spoluhráči osvobodit. Kromě podpory cross-play hraní přináší nová aktualizace i opravu několika problémů.

Ve Fall Guys momentálně běží již šestá sezóna, která do hry vyšla v listopadu minulého roku. Brzy se však očekávají i první informace o sezóně sedmé, která by do Fall Guys mohla přijít v březnu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.