AL – náhledový obrázek

Apex Legends – problémy s dostáváním odměn jsou pryč

2. 9. 2022
Zdroj náhledu: Respawn Entertainment

Hráči se ve čtrnácté sezóně Apex Legends – Hunted – potkávali s problémy v souvislosti s dostáváním odměn za postup na vyšší úrovně. Každý hráč s úrovní nad 500 nedostával své odměny správně.

Při dalším spuštění hry by podle Respawnu měli všichni postižení jedinci chybějící odměny obdržet. Chyba byla údajně způsobena zvýšením limitu úrovně z 500 na 2 000, jenž přišel právě s novou sezónou.

Máme mnoho různých systémů, které sledují úrovně hráčů, odměny a celkový pokrok ve hře,“ prozradil v příspěvku na subredditu hry komunitní manažer Kalyrical. „Při aktualizaci našeho limitu úrovně se některé z těchto systémů začaly shodovat. V tomto případě jsme situaci byli schopni vyřešit bez nutnosti aktualizace.“

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.