Need for Speed Heat - PS Plus září 2022

PS Plus září 2022 nabídne nejnovější díl Need for Speed + novinky pro vyšší tarify

1. 9. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc září roku 2022. Také tentokrát se dočkáme tří zajímavých titulů, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

Zdroj: Playstation

Need for Speed Heat (PS4)

Prvním titulem v PS Plus září 2022 je nejnovější díl pouličních závodů od Electronic Arts. Nejedná se však o úplnou novinku, Need for Speed Heat totiž vyšel už v roce 2019 a na další hru ze série stále marně čekáme. V Need for Speed Heat se opět vžijete do role pouličního závodníka, který po západu slunce nezná hranice zákona. Vybudujte si vaši pověst a účastněte se větších a nebezpečnějších závodů.

Need for Speed Heat bude v PS Plus září 2022 dostupný od 6. září do 3. října.

Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Granblue Fantasy: Versus od studia Arc System Work přináší bojové zápasy jeden proti jednomu ve stylu Mortal Kombat, přičemž se jich můžete účastnit jako jednotlivec v režimu pro jednoho hráče nebo v online režimu s vašimi kamarády. Titul nabízí barevné asijské zpracování a také několik RPG prvků nebo příběhový režim.

Granblue Fantasy: Versus bude rovněž k dispozici od 6. září do 3. října.

Toem (PS5)

Třetím a zároveň posledním titulem v klasickém Playstation Plus je nezávislá dobrodružná indie hra Toem, v níž budete řešit různé záhady. Toem nabízí ručně kreslený vizuál, pohlcující a relaxační soundtrack a také si v něm vyzkoušíte vaše fotografické dovednosti. Toem je jediným titulem, který je k dispozici na nejnovější konzoli Playstation 5. Ostatní dva jsou výhradně určeny pro starší Playstation 4.

Toem bude v PS Plus září 2022 také k dispozici od 6. září do 3. října.

Zdroj: Playstation

Pokud jste majitelé vyšších tarifů Premium a Extra, můžete si kromě klasického PS Plus vyzvednout i další porci her. K dispozici jsou hry Deathloop, Assassin’s Creed Origin, Watch Dogs 2, Dragon Ball Xenoverse 2, Spiritfarer: Farewell Edition, Chicory: A Colorful Tale, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5, Alex Kidd in Miracle World DX, Rabbids Invasion: The Interactive TV Show, Rayman Legends a Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition.

Nejvyšší tarif Premium nabídne navíc i několik nových klasik ze starých konzolí Playstation. Mezi nimi najdeme Syphon Filter 2, The Sly Collection, Sly Cooper: Thieves in Time, Bentley’s Hackpack, Toy Story 3 a Kingdom of Paradise. Jak se vám nová nabídka od Sony zamlouvá?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.