Sons of the Forest opět odloženo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @EndNightGame

Společnost Endnight Games oznámila, že pokračování kultovní survival hry Sons of the Forest bylo odloženo na 23. února 2023.

„Vzhledem k rozsahu naší nové hry Sons of the Forest bylo obtížné určit přesné datum vydání a dnes jsme ho museli naposledy posunout,“ vysvětlili vývojáři na Twitteru. „Vzhledem k tomu, že máme čas na doladění, které považujeme za nezbytné, vydáme hru 23. února 2023 za cenu 29,99 €.“

Nejedná se o první odklad projektu Sons of the Forest. Před říjnovým datem vydání měla hra vyjít v květnu 2022. Titul byl původně ohlášen na rok 2019, takže fanoušci mají do vydání ještě spoustu času.

Zdroj: Endnight Games Ltd

Stejně jako původní Forest je i toto pokračování survival hororem, ve kterém jste uvězněni na ostrově plném zmutovaných kanibalů. Během boje s příšerami se musíte zásobit jídlem a teplem, což můžete dělat sami nebo s přáteli v kooperaci.

The Forest je jednou z nejuznávanějších her o přežití ve službě Steam. Titul má trvale tisíce hráčů a pravidelně zaznamenává nárůst zájmu, což z něj činí jeden z největších hitů platformy. The Forest má stovky tisíc recenzí a mezi uživateli si udržuje převážně pozitivní hodnocení.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn