Guild Wars 2 náhled

AranaNet potvrdila čtvrtou expanzi pro Guild Wars 2

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Je to teprve pár dnů, co Guild Wars 2 obdrželo novou expanzi End of Dragons. Hráči se nestihli ještě ani pořádně rozkoukat po nových možnostech, zatímco vývojáři z ArenaNet na svém blogu potvrdili další, v pořadí již čtvrtou expanzi. Za celou dobu jejich vystupování je to nejdřívější oznámení, které udělali, a proto je třeba počítat s tím, že konkrétnějších informací se nám ještě chvíli nedostane. Samostatné rozšíření je běh na dlouhou trať a autoři jsou teprve na jejím začátku. Zatímco End of Dragons bylo ve vývoji dva roky, ArenaNet již nyní ví, že čtvrtá expanze zabere času ještě víc.

Prioritou pro tento rok je příprava hry na platformu Steam, jež v tuto chvíli stále nemá konkrétní datum vydání, a tak nám nezbývá než vývojářům v nadcházejících pracích držet pěsti a plnými doušky si užívat obrovskou expanzi, která nám nějakou tu stovku hodin určitě zabere. A kdo ví… třeba se nám do té doby zase ozvou s nějakými novinkami.


Novinku pro Gaming Professors napsal Daniel Konečný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.