Xbox Sonic speciální edice – chlupaté ovladače

Xbox představil speciální edici a chlupaté ovladače

22. 3. 2022
Zdroj náhledu: Xbox

Druhé filmové zpracování Sonic the Hedgehog 2 je skoro za dveřmi. Nejenže blížící se film nedávno dostal nový plakát ve stylu starých her, ale k propagaci se nyní přidává také Xbox. Ten si pro nás připravil speciální edici ve stylu jádra filmové zápletky, a to boj mezi Knucklesem a Sonicem. Tuto edici však nemůžete jen tak zakoupit, ale půjde čistě o velice limitovaný kousek, který bude možné získat pouze formou oficiální soutěže.

Zdroj: Xbox

Konzole Xbox Series S je v černém provedení se zlatým rámováním kulatého středu znázorňujícím Sonicův prsten. Pod ním se nachází nyní už ikonická scéna střetu modrého ježka a červeného ježury. Edici navíc doplní také dva ovladače nesoucí modrou a červenou barvu. Zajímavé na nich ovšem je to, že jejich povrch není krásně hladký, jak jsme zvyklí, ale pokrývá ho chlupatý plyš.

K zapojení se do soutěže stačí retweetnout příspěvek níže. Pravidla se dočtete zde.

We might need glasses because these controllers look fuzzy.Follow and RT with #XboxSonic2Sweepstakes for a chance to win a Sonic 2 Xbox Series S Custom Console and Controllers.Age 18+. Ends 4/4/22. Rules: https://t.co/1HyrgKotozpic.twitter.com/V7VjKYTwf8— Xbox (@Xbox) March 22, 2022

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.