Arcanium: Rise of Akhan – masivní update

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Hra Arcanium: Rise of Akhan, o které jsme vás informovali, je velmi očekávanou roguelike karetní hrou nabízející velké množství postav a různých lokací. Jedná se o příběhovou strategickou karetní hru pro jednoho hráče, která spojuje dohromady dva zásadní herní žánry, roguelike a deckbuilding. Spolu s přítomnými RPG prvky to je vskutku zajímavá kombinace, která zaujme.

Arcanium characters

Zdroj: igdb.com

Arcanium: Rise of Akhan přináší mnoho nového

Hra dostane opravdu masivní aktualizaci a zde je stručný výčet nejzajímavějších bodů, včetně oznámení od vývojářů:

„Ahoj všichni,

V úterý 26. října vyjde nový rozsáhlý patch pro hru ARCANIUM!

Už je to nějaký čas, co byla provedena jakákoli aktualizace Arcania, a my bychom se rádi upřímně omluvili za zpoždění. A ne, nevzali jsme si žádné volno, pokud vás to zajímá. Právě naopak 🙂

Zde je přehled toho, co se chystá (podrobné poznámky k opravám zveřejníme spolu s vydáním příští týden):

  • PŘEHLED:

Hra je nyní Obsahově kompletní a vše, co bude vydáno ve verzi 1.0, je nyní obsaženo.

  • VÝKON:

Jednou z našich hlavních priorit bylo vyřešit problémy s výkonem na PC. Vzali jsme to velmi vážně a tvrdě jsme pracovali na tom, aby hra běžela na většině strojů co nejplynuleji. Nyní byste měli zaznamenat drastické zlepšení výkonu.

  • ZÁKLADNÍ SMYČKA POSTUPU:

Provedli jsme mnoho změn v meta smyčce progresu, aby hra byla dlouhodobě poutavější a méně grindy. Systém kamenů byl zcela odstraněn a hrdinové a kosmetické předměty jsou nyní odemykatelné pouze prostřednictvím úspěchů. Každý nový účet nyní začíná se třemi startovními hrdiny: Leon, Milady a Aurora.

  • VÝUKOVÝ PROGRAM (WIP):

Přidali jsme zcela nový interaktivní tutoriál pro nové hráče, který vás nechá procestovat náš startovní ostrov a zábavnou a poutavou formou vás seznámí s chodem hry. Tutoriál můžete kdykoli přeskočit a znovu si ho přehrát.

  • HRDINOVÉ:

Nyní je k dispozici deset hratelných hrdinů: Leon, Milady, Aurora, Shinzo, Tara, Ragnarok, Mozebus, Lazaar, Misty a Angorn.

  • NOVÁ PROVINCIE:

Přidali jsme třetí provincii: Spálené země. Tato oblast přichází se sadou 9 nových nepřátel, událostí a bossem – Noctusem, padlým princem. Spálené země jsou zrádnou oblastí, kam vkročila noha jen málokterého dobrodruha. Démoni, čarodějové, wraithové a ghúlové čekají na váš příchod!

  • BOJ:

Boj byl značně zjednodušen a zároveň si zachoval většinu DNA, která dělá Arcanium jedinečným.

Hrdinové si již ve výchozím nastavení nemohou vyměňovat dráhy. Nyní k tomu potřebujete karty schopností s klíčovými slovy Dash a Teleport. Spousta nových hráčů nikdy nevěděla, že v rámci základní hratelnosti lze vyměňovat hrdiny, a my jsme chtěli snížit množství skrytých interakcí, které hráči ve hře v danou chvíli mají.“

 Toto byl pouze stručný výčet, rozsáhlý seznam změn a novinek naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn