Assassin’s Creed Codename Jade – skok důvěry

Assassin’s Creed Codename Jade aneb další uniklé záběry

20. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Teprve před pár desítkami hodin na internet unikly záběry z alfa testování chystané mobilní hry Assassin’s Creed pod označením Jade. Vůbec první zveřejněné video muselo být staženo z Facebooku, ale někdo jej stihl přesdílet na Reddit, kde je doteď k dohledání. Nyní se na veřejnost dostaly další materiály ukazující až dvacet minut ze hry. V nich můžete vidět proces tvorby vlastní postavy od výběru pohlaví až po různé obličejové rysy. Není toho mnoho, ale snad se v plné verzi hry objeví rozšířenější možnosti customizace. Video dále sleduje úkol chránit vesnici před útočníky. Nechybí ukázka parkouru, soubojů a opět té stejné části němé cutscény. Druhá polovina ukázky naopak prezentuje zcela nové záběry, jako jsou různé zbraně, mapa, či dokonce souboj s bossem.

VIDEO BYLO PO NĚKOLIKA DNECH BOHUŽEL ODSTRANĚNO 🙁

Druhé video je o něco kratší, má necelé čtyři minuty. Odehrává se však v jiném prostředí, ve městě Yangzhou. Začíná ikonickým skokem důvěry a pokračuje ukázkou stealth mise – infiltrace do sídla guvernéra, aby hráč posléze mohl nepozorovaně odjet na koni i s lupem. Kromě prvního traileru nám toho společnost Ubisoft k tomuto mobilnímu titulu nic jiného neprozradila, tak uvidíme, zda ji tyto úniky přimějí konečně prolomit mlčení. Mobilní hra z prostředí starověké Číny by měla vznikat ve spolupráci s čínskou společností Tencent, která začátkem podzimu oznámila strategické partnerství právě s Ubisoftem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.