Assassin's Creed Codename Jade – úvodka

Unikly záběry z Assassin's Creed Codename Jade

19. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

V září se odehrála akce s názvem Ubisoft Forward, která nedočkavým fanouškům série Assassin's Creed naservírovala hned několik velkých oznámení. Kromě podrobností o Assassin’s Creed Mirage v budoucnu můžeme očekávat celou řadu nových titulů tohoto rozšířeného a neskutečně populárního univerza. Nepůjde však pouze o počítačové či konzolové hry. Ubisoft na své akci lehce nastínil mobilní projekt pod označením Assassin's Creed Codename Jade. Ten by se měl odehrávat v otevřeném světě starověké Číny. Trailer u fanoušků vzbudil velké nadšení, avšak pouze do té doby, než se na jeho konci objevilo „Coming Soon To Mobile“.

Nedávno na internet unikly zřejmě testovací záběry z téměř tří minut hraní. Ty byly nejprve zveřejněny na Facebooku, ale ještě před jejich smazáním byly rovněž nahrány na Reddit, kde si ukázky můžete prohlédnout, dokud nebudou odstraněny i tam.

Krátké video zachycuje parkour, Velkou čínskou zeď, uživatelské rozhraní či boj. Zhruba v polovině lze spatřit cutscénu s chybějícím dabingem, ale se zvukovými efekty. Jelikož jde o mobilní titul pro iOS a Android, hráči si mohou udělat první obrázek také o grafické stránce a poměrně jednoduchém ovládání. To vše se může ještě změnit, protože o Assassin's Creed Codename Jade stále nemáme dostatek informací. Testování podle ukázky probíhá dobře a titul se zdá být na dobré cestě. Kdy se ho ovšem dočkáme, je stále ve hvězdách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.