Horizon Forbidden West – mamuti

MMORPG ze světa Horizonu potvrzeno

19. 12. 2022
Zdroj náhledu: Guerrilla Games

Začátkem listopadu se začaly šířit zvěsti, že by se údajně mělo pracovat na MMORPG zasazeném do světa populární série Horizon. Studio Guerrilla Games aktuálně hledá obsazení pro několik nových pracovních pozic, jak ostatně stojí na jejich webových stránkách, přímo popisujících nový „online projekt“ rozšiřující univerzum Horizonu. V několika popiscích se rovněž uvádí „navrhnout jedinečné schopnosti pro více hráčů“ nebo „navrhnout nepřátele poskytující různé výzvy pro kooperativní boj“. Studio tímto krokem sice přímo samo nepotvrdilo práce na online kooperativní hře, ale soupis nových pracovních pozic jasně mluví za vše.

Když zabrouzdáme do minulosti, oba dva díly Horizonu v minulosti měly obsahovat multiplayer, ale vývojáři se rozhodli tuto funkci prozatím uložit k ledu pro budoucí projekt, ze kterého se měl vyklubat buď Horizon 3, či samostatný online titul. Hra je prozatím pojmenovaná jako „Projekt H“ a unikl dokonce i první koncept.

Kromě toho se už brzy můžeme těšit na Horizon Call of the Mountain pro PlayStation VR2, velké rozšíření Burning Shores pro Horizon Forbidden West a některé zdroje hovoří také o remasteru Horizon Zero Dawn pro PS5. Kromě toho vzniká seriálová adaptace ve spolupráci s Netflixem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.