MMORPG ze světa Horizonu potvrzeno

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Guerrilla Games

Začátkem listopadu se začaly šířit zvěsti, že by se údajně mělo pracovat na MMORPG zasazeném do světa populární série Horizon. Studio Guerrilla Games aktuálně hledá obsazení pro několik nových pracovních pozic, jak ostatně stojí na jejich webových stránkách, přímo popisujících nový „online projekt“ rozšiřující univerzum Horizonu. V několika popiscích se rovněž uvádí „navrhnout jedinečné schopnosti pro více hráčů“ nebo „navrhnout nepřátele poskytující různé výzvy pro kooperativní boj“. Studio tímto krokem sice přímo samo nepotvrdilo práce na online kooperativní hře, ale soupis nových pracovních pozic jasně mluví za vše.

Když zabrouzdáme do minulosti, oba dva díly Horizonu v minulosti měly obsahovat multiplayer, ale vývojáři se rozhodli tuto funkci prozatím uložit k ledu pro budoucí projekt, ze kterého se měl vyklubat buď Horizon 3, či samostatný online titul. Hra je prozatím pojmenovaná jako „Projekt H“ a unikl dokonce i první koncept.

Kromě toho se už brzy můžeme těšit na Horizon Call of the Mountain pro PlayStation VR2, velké rozšíření Burning Shores pro Horizon Forbidden West a některé zdroje hovoří také o remasteru Horizon Zero Dawn pro PS5. Kromě toho vzniká seriálová adaptace ve spolupráci s Netflixem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn