Assassin's Creed – spojeníčko s PUBG

Assassin's Creed míří do PUBG a New State

1. 8. 2022
Zdroj náhledu: Krafton

Společnost Krafton, vývojář hry PUBG: Battlegrounds, prozradila, že se spojí s Ubisoftem a vytvoří nový crossover s tematikou Assassin's Creed. Událost pro PUBG: Battlegrounds s kosmetikou, událostmi a prvky světa zasazenými do univerza Assassin's Creed bude zahájena 17. srpna a potrvá do 22. září. Pro New State Mobile bude probíhat poněkud v jiném termínu – od 18. srpna do 21. září – a nabídne více než třicet unikátních kostýmů na motivy Assassin's Creed, jako jsou oblečky Ezia a Shaye, skiny na zbraně a kolaborační bedny a časově omezené události. Během tohoto období budou k dispozici také odměny za registraci.

Událost PUBG: Battleground bude obsahovat tématickou symboliku, včetně kostýmů, skinů na tašky, padáků, emotikonů, přívěsků na zbraně a dvou sad vaporware. Na mapě Havenu budete moci navštívit Abstergo Industries, kde najdete speciální zdroje, skokanské můstky, a dokonce i skrytý Animus.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.