AL Lifeline – náhledový obrázek

Apex Legends – Lifeline nedostává poškození mimo zónu

31. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.om

V nedávných únicích měli fanoušci Apex Legends možnost spatřit novou legendu Vantage včetně jejích schopností. Smršť emocí z nově odhalovaných informací v tomto týdnu je tedy až neuvěřitelná. Ovšem zatímco se nová sezóna teprve blíží, hráči si užívají stávající obsah, kterého je spoustu, a proto se tu a tam objeví nějaká technická chyba. Příkladem může být nedávný příspěvek na Redditu jistého udraca.

Když byl zrovna ve hře a v kůži Lifeline se snažil utéct zpět do zóny, vyvolal si ochranný štít, aby doplnil své životy pomocí aktivní schopnosti – D.O.C. dronu. Když se však opět snažil přiblížit bezpečné zóně, namísto čistého poškození, jež by měl mimo bezpečnou zónu hráč utrpět, dostával zároveň i životy ze svého dronu, který v tu chvíli snad už ani neexistoval. Výsledkem bylo neustálé doplňování toho, co při běhu ztrácel, a tak nabyl nesmrtelnosti.

Veškeré podezření tímto padá na Lifeline, pročež se na ni vývojáři v brzké době pravděpodobně zaměří.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.