Atlas Fallen – jde se do boje

Atlas Fallen bude nové fantasy RPG

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: Deck13 Interactive

Během včerejšího Gamescom Opening Night debutovalo hned několik titulů. Mezi nově ohlášenými hrami je také fantasy RPG s názvem Atlas Fallen od Focus Entertainment a Deck13 Interactive. Prozatím toho nevíme mnoho, ale titul vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC někdy v roce 2023.

Příběh má hráče zavést do polootevřeného světa překypujícího starověkými záhadami a hrozbami ze strany zkažených bohů. Lidstvo je pod jejich útlakem nuceno opouštět své domovy a hledat útočiště, kde se jen dá. Vy sami povstanete, abyste lidstvo ochránili a nastolili novou éru v kooperativní či sólové příběhové kampani. Vaše schopnosti budou na bázi písku, díky kterému pro vás nebude problém rozpoutat ničivou bouři a využít jeho sílu k dalším účelům. Svět bude domovem nebezpečných monster, jejichž esence vám umožní přizpůsobit si vlastní herní styl a používat mocné zbraně měnící svou podobu.

Na více detailů si budeme muset ještě počkat, ale z prvního traileru si Atlas Fallen jistě získá mnoho příznivců díky svému zajímavému konceptu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.