Atlas Fallen bude nové fantasy RPG

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Deck13 Interactive

Během včerejšího Gamescom Opening Night debutovalo hned několik titulů. Mezi nově ohlášenými hrami je také fantasy RPG s názvem Atlas Fallen od Focus Entertainment a Deck13 Interactive. Prozatím toho nevíme mnoho, ale titul vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC někdy v roce 2023.

Příběh má hráče zavést do polootevřeného světa překypujícího starověkými záhadami a hrozbami ze strany zkažených bohů. Lidstvo je pod jejich útlakem nuceno opouštět své domovy a hledat útočiště, kde se jen dá. Vy sami povstanete, abyste lidstvo ochránili a nastolili novou éru v kooperativní či sólové příběhové kampani. Vaše schopnosti budou na bázi písku, díky kterému pro vás nebude problém rozpoutat ničivou bouři a využít jeho sílu k dalším účelům. Svět bude domovem nebezpečných monster, jejichž esence vám umožní přizpůsobit si vlastní herní styl a používat mocné zbraně měnící svou podobu.

Na více detailů si budeme muset ještě počkat, ale z prvního traileru si Atlas Fallen jistě získá mnoho příznivců díky svému zajímavému konceptu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn