Genshin Impact – logiáš

Candace míří do Genshin Impact

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: @GenshinImpact

Do vydání nadcházející aktualizace Genshin Impact 3.0 zbývá už jen pár dní a vývojář miHoYo už začal představovat nové postavy, které se objeví ve verzi 3.1.

V posledních několika týdnech se výrazně zvýšil počet oznámení o tom, co se objeví ve hře Genshin Impact. Aktualizace 3.0 přináší nový region Sumer, prvek Dendro, pět nových událostí a zavedení příběhových úkolů, které se budou odehrávat v aktualizacích 3.1 a 3.2. Aktualizace 3.0 také přidá tři nové postavy, Tighnari, Collei a Dori, přičemž první dvě jsou první hratelné postavy Dendro. Tři nové postavy, jejichž příchod byl oznámen včera, se objevily v trailerech a upoutávkách, takže oficiální zprávy a informace o nich jsou velkým krokem vpřed.

Jak prozradil účet Genshin Impact na Twitteru, tři nové postavy jsou Electro Polearm 5 – Star Cyno, Hydro Sword 5 – Star Nilou a Hydro Polearm 4 – Star Candace. Všechny byly oznámeny jako hratelné postavy, které se objeví v aktualizaci 3.1. Cyno a Nilou se ukazují už delší dobu, takže jejich oznámení je pro fanoušky velkou úlevou. Candace, jejíž jméno se nedávno poprvé objevilo na internetu, vzbudila zájem nejen svým vzhledem, ale také tím, že je první uživatelkou Hydro Polearm. Pokud hráči nechtějí nebo nepotřebují žádnou z hratelných postav z Banneru 3.0, mají nyní díky tomuto oznámení k dispozici časovou osu. Z toho budou těžit i další postavy Sumeru, o kterých mluvil Genshin Impact, protože hráči nyní mohou spekulovat, že se objeví ve verzi 3.2 nebo brzy poté. Nebudete muset čekat dlouho, protože aktualizace Genshin Impact 3.1 bude vydána 28. září.

Pokud jste se s hrou Genshin Impact ještě nesetkali, můžete si přečíst naši recenzi a sledovat ji na oficiálních stránkách

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.