Atomic Heart robot

Atomic Heart se údajně odkládá

3. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Polskému časopisu XGP se údajně podařilo kontaktovat osobu obeznámenou se situací v ruském studiu Mundfish, které pracuje na očekávané hře Atomic Heart. Informátor měl uvést, že práce na Atomic Heart byly na měsíc pozastaveny kvůli vpádu Ruska na Ukrajinu, nicméně v současné době má být vývoj obnoven.

Informátor dále uvedl, že Atomic Heart byl původně plánován na říjen až listopad tohoto roku. Vzhledem k obrovským sankcím uvaleným na Rusko je však jejich každodenní život obtížný, včetně toho pracovního. Rozhodující představitelé studia by datum vydání rádi dodrželi, ale to se mu prý zdá nereálné. Měli bychom tedy očekávat, že debut Atomic Heart bude odložen na první čtvrtletí příštího roku 2023 (leden až březen). Pokud se ovšem studio nebude muset potýkat s dalšími potížemi kvůli ruské invazi na Ukrajinu.

Zdroj: Mundfish

Na toto prohlášení nakonec zareagovala samotná společnost Mundfish, která tyto informace popřela. Uvedla také, že studio nemá v Polsku žádné zastoupení a nikdo ze studia neposkytl rozhovor polskému časopisu XGP. Nabízí se tak otázka, zda informátor skutečně pochází ze studia, jehož zástupci se nyní snaží tuto možnou informaci ututlat. Případně zda se nejedná jen o falešnou dezinformaci od kohokoli, protože v dnešní době je poměrně obtížné komukoli věřit.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.