Atomic Heart se údajně odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Polskému časopisu XGP se údajně podařilo kontaktovat osobu obeznámenou se situací v ruském studiu Mundfish, které pracuje na očekávané hře Atomic Heart. Informátor měl uvést, že práce na Atomic Heart byly na měsíc pozastaveny kvůli vpádu Ruska na Ukrajinu, nicméně v současné době má být vývoj obnoven.

Informátor dále uvedl, že Atomic Heart byl původně plánován na říjen až listopad tohoto roku. Vzhledem k obrovským sankcím uvaleným na Rusko je však jejich každodenní život obtížný, včetně toho pracovního. Rozhodující představitelé studia by datum vydání rádi dodrželi, ale to se mu prý zdá nereálné. Měli bychom tedy očekávat, že debut Atomic Heart bude odložen na první čtvrtletí příštího roku 2023 (leden až březen). Pokud se ovšem studio nebude muset potýkat s dalšími potížemi kvůli ruské invazi na Ukrajinu.

Zdroj: Mundfish

Na toto prohlášení nakonec zareagovala samotná společnost Mundfish, která tyto informace popřela. Uvedla také, že studio nemá v Polsku žádné zastoupení a nikdo ze studia neposkytl rozhovor polskému časopisu XGP. Nabízí se tak otázka, zda informátor skutečně pochází ze studia, jehož zástupci se nyní snaží tuto možnou informaci ututlat. Případně zda se nejedná jen o falešnou dezinformaci od kohokoli, protože v dnešní době je poměrně obtížné komukoli věřit.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn