Street Fighter 6 – logiáš

Street Fighter 6 oznámen a přichází na PC

3. 6. 2022
Zdroj náhledu: PlayStation

Street Fighter 6 byl oficiálně odhalen a prostřednictvím služby Steam vyjde na pc a konzolích příští rok. Nový honosný trailer představuje nový živý výtvarný styl Street Fightera, některé bojovníky, jež uvidíme na soupisce, překvapivou hratelnost v otevřeném světě a také termín vydání v roce 2023.Trailer začíná záběrem na křižovatku typu Times Square v Metro City, místě pokrytém masivními digitálními billboardy a zářivými barvami. Následuje střih do tělocvičny, ve které na těžkém pytli cvičí Luke, vracející se postava ze Street Fighter V.

V traileru se objevují také Chun-Li, Ryu a Jamie, nová postava dlouholeté série bojových her. Podle oficiálních stránek je Jamie zkušený tanečník, který se zároveň ujal role strážce pořádku ve své čtvrti Chinatown. Zajímavé je, že trailer obsahuje několik segmentů něčeho, co vypadá jako hraní v otevřeném světě, kde bojovník v kapuci prozkoumává Metro City šplháním po žebřících a účastí v breakdance soutěžích.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.