Atomic Heart ukazuje svou akční část

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Mundfish

Atomic Heart se na veletrhu Gamescom představil v novém traileru, který ukazuje působivé souboje ve stylu Bioshocku. Více než tři minuty záběrů předvádí krveprolití na umělých i organických nepřátelích a vše vypadá skvěle.

Hráči drží v jedné ruce střelné zbraně nebo zbraně pro boj zblízka a v druhé, řekněme, netradiční dovednosti. Můžete například blesky elektrifikovat cíle, odhazovat je pomocí telekineze, zmrazit nepřátele ledovým výbuchem nebo pomocí drátů nadnášet stroje. Video plné akce ukazuje, jak mohou hráči kreativně kombinovat svůj arzenál, aby zničili a rozřezali vše, co se jim postaví do cesty.

Titul Atomic Heart se odehrává v alternativní futuristické verzi Sovětského svazu z roku 1955. Po druhé světové válce došlo k rozkvětu robotické technologie, která lidstvu umožnila vytvořit high-tech utopii. Bohužel se tito mechaničtí pomocníci začali bouřit proti svým lidským tvůrcům. Aby toho nebylo málo, v ulicích se objevují smrtelně nebezpeční mutanti pocházející z tajných experimentů. Ovládáte soukromého agenta P-3, jehož úkolem je zjistit, co způsobilo pád této zdánlivě dokonalé společnosti, a uklidit nepořádek.

Atomic Heart vyjde letos na podzim na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra bude mít premiéru také v rámci služby Xbox Game Pass.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn