Česká hra The Last Oricru vyjde v říjnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: GoldKnights

Právě probíhající Gamescom představil kromě hromady zahraničních titulů také českou hru od autorů ze studia GoldKnights. The Last Oricru se skrze nový trailer pochlubil i datem vydání, které míří do silné říjnové sestavy. The Last Oricru konkrétně vyjde 13. října 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Toto akční RPG hráče postaví mezi konflikt dvou ras obývajících jednu planetu. Kombinace středověku a sci-fi vás nechá tvrdě pocítit dopady vašeho každičkého rozhodnutí. Budete to právě vy, kdo ovlivní celý konflikt i jeho výsledek. Na to budete muset porozumět motivům obou zúčastněných stran a na jednu z nich se postavit, nebo ve finále zapříčinit zkázu všech. Nakonec žádné rozhodnutí není ani správné, ani špatné. Starat se budete muset také o svou reputaci, kterou bude velmi jednoduché zhoršit, ale vybudovat si dobrou pověst bude chtít značné úsilí.

Samotní vývojáři tvrdí, že The Last Oricru lze dohrát několika různými způsoby, zvolit mnoho odlišných cest a nakonec vše završit jedním z mnoha výsledků. Také bojové mechaniky budou kombinovat středověké zbraně na blízko s magií a kouzly na dálku. Díky nepřebernému množství zbraní a rozsáhlému stromu dovedností si svůj styl vypilujete individuálně dle vlastních preferencí a požadavků. To vše bude doplněno o specializace postav. Příjemným zpestřením je možnost hru projít sám či ve společnosti dalších hráčů v online kooperaci či na rozdělené obrazovce.

Vývojáři si pro své příznivce a zvědavé fanoušky připravili již tři díly vývojářského deníčku, který vás seznámí se samotným titulem, s hlavní postavou Silvera a kooperací. K vidění jsou níže.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn