Avatar Frontiers of Pandora titulka

Avatar: Frontiers of Pandora se odkládá

22. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Avatar: The Way of the Water, dlouho očekávané pokračování prvního filmu vstoupí do kin 16. prosince a původně mu mělo předcházet uvedení hry Avatar: Frontiers of Pandora od společností Massive Entertainment a Ubisoft. Zatímco Avatar: The Way of Water by měl ještě stihnout své datum premiéry, Avatar: Frontiers of Pandora už nebude uveden v tomto roce.

Ubisoft zveřejnil zprávu za první čtvrtletí fiskálního roku 2022–23 a potvrdil, že Avatar: Frontiers of Pandora vyjde ve fiskálním roce 2023–24. Společnost Ubisoft neposkytla podrobné vysvětlení, proč se rozhodla posunout datum vydání, pouze uvedla, že to vývojářům umožní lépe poskytnout nejmodernější pohlcující zážitek, který plně využívá technologie nové generace.

Zdroj: igdb.com

Kromě odkladu Avatara potvrdil Ubisoft také odložení další hry, jejíž vydání bylo původně plánováno na fiskální rok 2022–2023, ale zatím nebyla oznámena. Ubisoft ji popsal jako neohlášenou prémiovou hru, nicméně i ta byla odsunuta. Můžeme se jen dohadovat, o jakou hru se jedná, ale spekulace ukazují na Assassin's Creed Rift, údajně menší projekt Assassin's Creed, který měl původně vyjít letos. Přestože odložení Avatar: Frontiers of Pandora může některé fanoušky zklamat, je pravděpodobné, že jej mnozí očekávali. Koneckonců, z Avatar: Frontiers of Pandora nebylo ukázáno téměř nic, co by se týkalo hratelnosti, proto není překvapivé, že se vydání přesouvá na fiskální rok 2023–24. Více informací se snad dozvíme co nejdříve, aby fanoušci měli alespoň na co čekat.

Je velmi pravděpodobné, i když ne potvrzené, že titul bude představen na akci společnosti Ubisoft Forward 10. září. Očekává se, že akce Ubisoft Forward bude sloužit jako obdoba letošní E3 a společnost na ní představí své připravované projekty. Avatar: Frontiers of Pandora je stále jednou z největších her Ubisoftu, takže by dávalo smysl, aby byla hra na Ubisoft Forward významně zastoupena, a to i se zpožděným datem vydání.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.