PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE: CHOMP CHAMPS náhled

Bandai Namco představilo hru PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE: CHOMP CHAMPS

13. 4. 2024
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Legendární hra PAC-MAN se letos rozšíří o další kousek, a to konkrétně o PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE: CHOMP CHAMPS, který na počítače a konzole Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch dorazí již 9. května.

Půjde čistě o arkádovou hru pro více hráčů ve stylu Battle Royale, která vůbec poprvé nabídne cross-play mezi platformami a velké bitvy až pro 64 hráčů v propojených bludištích. Dále se můžeme těšit na plně přizpůsobitelné PACy a různé předměty a bonusy, které přináší různé schopnosti, jako je sledování ostatních hráčů pomocí duchů. Ve hře se hráči musí prokousat několika vzájemně propojenými bludišti, aby se stali šampiónem Chomp Champ - tedy posledním PACem na konci každého zápasu. Získejte převahu nad ostatními hráči nebo obraťte karty proti duchům pomocí různých silových předmětů, které poskytují štíty, zvýšenou rychlost a mnoho další. Hráči budou moci také sabotovat své soupeře používáním silných předmětů, které pomáhají duchům. Nejenže budou moci chroupat PAC-MANovu běžnou stravu v podobě teček a ovoce, ale mohou také chroupat PACy ostatních hráčů v opravdovém konkurenčním boji.

Zdroj: Baindai Namco

PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE: CHOMP CHAMPS nabídne dva herní režimy. Tím prvním je režim Eliminace, v němž budou hráči získávat žetony k úpravám a nákupům různých předmětů. Druhý herní režim Ranked nabídne zmíněnou bitvu o 64 hráčích, přičemž po každém zápasu bude hráčům určena pozice v celosvětových žebříčcích. Titul si můžete již nyní předobjednat za cenu 19,99 euro v základní edici nebo za 29,99 euro v Deluxe Edition.

Zdroj: TZ

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.