Battle Brothers

Battle Brothers získá nové DLC zdarma

22. 2. 2022
Zdroj náhledu: Overhype Studios

Taktické RPG Battle Brothers dostane nové rozšíření. DLC s názvem „Of Flesh and Faith“ vyjde již 10. března a pro hráče bude dostupné zdarma.

Zdroj: Overhype Studios

Ač vývojáři ze studia Overhype Studios pracují na zcela nové hře, stále neopomínají svůj předchozí kousek, který byl vydán již v roce 2017. Po pěti letech tak přicházejí s novým rozšířením. DLC se zaměřuje zejména na dvě nové frakce – Oathtakers a Anatomists. Dle zveřejněných informací budou nejpropracovanějšími frakcemi ve hře. Postavy budou mít nové jedinečné mechaniky, nové vybavení, vlastní pozadí i bannery. Zatímco frakce Oathtakerů následuje učení mladého Anselma a bojuje za spravedlnost, frakce Anatomistů pitvá mrtvoly padlých nepřátel a vymýšlí nové způsoby, jak posílit své muže do boje. V neposlední řadě toto rozšíření hry nabídne nové příběhové mise, kterých bude dohromady více jak padesát. Můžete se tak těšit na mnoho hodin zábavy.

Mimo bezplatného DLC se hráči dočkají i velké aktualizace stávajícího obsahu hry. Ta přinese celou řadu vylepšení a vyvážení. Aktualizace bude vydána stejně jako rozšíření 10. března, a to pro počítače. Vydání pro Xbox, Playstation a Switch přijde nedlouho poté.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.