Battlefield 2042 - Cover

Battlefield 2042 vs racek

24. 1. 2022
Zdroj náhledu: EA

Battlefield 2042 má od svého listopadového vydání velké problémy. Od špatné hratelnosti až po nesčetné množství chyb a závad, jako je například nefunkční spuštění, a proto by hra potřebovala řadu významných změn, které by všechny její problémy vyřešily.

Společnost DICE zahájila další kolo oprav hry a doufejme, že se podaří vyřešit některé zásadní problémy, aby se hráči a vývojáři mohli dohodnout. Nicméně bez ohledu na to, co si o hře myslíte, hráči nepřestanou hledat podivné chyby a vtipné momenty, dokud nebudou problémy vyřešeny. Příkladem takového podivného momentu ve hře Battlefield 2042 je hráč ležící v podivné póze a racek s velmi nízkým rozlišením, který se rozhodl vznášet nad jeho tělem. Tento okamžik zachytil uživatel Redditu fantastic_fredd28.

Nedávno se zrodil nový mem, který vznikl poté, co kůže z Battlefieldu 2042 vypadala jako Woody z Příběhu hraček a stejně jako hračky v tomto filmu se i racek zobrazený ve fantastickém videu rozhodl, že se při svém plachtění po obrazovce nepohne. Pták vypadal téměř jako dvourozměrný obraz přilepený k obrazovce, zejména proto, že měl velmi nízké rozlišení. Vzápětí na to, co racek opustil záběr, se fantastic_fredd28 otočil, aby se podíval dál, a zjistil, že racek zmizel.

Někteří uživatelé žertovali, že racek je nejrealističtější pták, jakého kdy viděli. V reakci na tento příspěvek jeden uživatel odkázal na subreddit „birds are not real“. Jiný uživatel si dělal legraci z postavy fantastic_fredd28 a tvrdil, že musí pracovat na svých šesti nohách, dokud nezemře. Jiný uživatel ostatním uživatelům žertem řekl, aby racka s nízkým rozlišením nechali na pokoji, že „ubližujete polygonovým citům“.

Do okamžiku, než společnost DICE opraví všechny chyby a závady, které jsou ve hře stále přítomny, budou hráče i nadále trápit tyto škodlivé chyby, zatímco si budou užívat jiných, jako jsou vznášející se či teleportující se rackové a postavy hráčů, jež se usmaží k smrti. Veřejnost hru Battlefield 2042 podporuje stále méně, a tak teprve čas ukáže, zda se společnosti DICE podaří zachránit potápějící se loď a změnit neúspěchy hry Battlefield 2042 v úspěch.

Zdroj: gamerant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.