Bayonetta 3

Bayonetta 4 neoficiálně potvrzena

21. 11. 2022
Zdroj náhledu: PlatinumGames

Hideki Kamiya na svém twitteru skrze odpověď na otázku jednoho z fanoušků nečekaně potvrdil přípravy dalšího projektu z univerza Bayonetty pouze pár týdnů od vydání v pořadí již třetího dílu. Bayonetta 4 tak byla neoficiálně oznámena, i když se k této situaci společnosti Nintendo ani PlatinumGames prozatím nevyjádřily. Pokud jste však nejnovější díl série dohráli až do konce, muselo vám být nadmíru jasné, že svým zakončením položil skvělé základy pro pokračování. Zároveň dost jasně naznačil, kdo se nadále ujme role hlavní postavy. Hideki Kamiya, japonský designér a režisér titulů jako například Resident Evil 2, Devil May Cry a mimo jiné také Bayonetta, se svěřil, že zřejmě velká část hráčů správně nepochopila konec třetího dílu a jeho poselství.

„Nemyslel jsem si, že to bylo vůbec neočekávané, ale zdá se, že konec Bayonetty 3 nebyl sdělen všem správně, takže si myslím, že Bayonetta 4 bude pro každého nečekaným vývojem. Koneckonců, až vyjde Bayonetta 4, jsem si jistý, že se najdou lidé, kteří řeknou: ‚Přidali jste to tam později‘, takže to řeknu teď.“

Pro mnoho fanoušků nebyla Bayonetta 3 velmi úspěšným dílem série, protože zde postrádali některé ikonické vlastnosti sexy čarodějky, jako například její typické provokativní a více taneční pohyby. Fanoušci také sdílejí názor, že Bayonetta vždy byla charakterizována jako silná a charismatická postava, načež ve třetím díle se chová spíše submisivně, což negativně změnilo nahlížení na její povahu. Uvidíme, jakým směrem se Bayonetta nakonec posune, ale prozatím je předčasné jásat nebo dělat unáhlené závěry.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.