The Witcher – CD Projekt Red úvodka

Do Lost Arku míří postavy ze Zaklínače

21. 11. 2022
Zdroj náhledu: CD Projet RED

Jihokorejské studio Smilegate stojící za populárním free-to-play MMORPG Lost Ark už delší dobu škádlilo chystaným crossoverem ve spolupráci s polským studiem CD Projekt RED. Konečně bylo hráčům prozrazeno více skrze novou upoutávku, která poskytuje pohled na tajemný portál. Z něj se postupně vynoří čtveřice oblíbených postav zaklínačské série, jako jsou čarodějky Triss Ranuncul a Yennefer z Vengerbergu v těsném závěsu za bardem Marigoldem a se samotným Geraltem z Rivie. Skupinu navíc doplní také Ciri.

Trailer zachycuje příchod postav do světa Lost Arku, ale má to jeden háček. Už z korejského dabingu můžete odhadnout, že se tento crossover přicházející do hry 23. 11. 2022 se bude týkat pouze východních serverů, zatímco hráči ze západních regionů si na Zaklínače budou muset počkat až na začátek roku 2023. Více podrobností nám nebylo sděleno, a tak nezbývá než trpělivě vyčkávat. Hráči si však mohou udělat první představy o této spolupráci, a to přece jen není k zahození.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.