The Elder Scrolls Castles - hrad

Bethesda vydá novou hru ze série The Elder Scrolls

29. 9. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Neradujme se však předčasně. Nejedná se o žádné pokračování The Elder Scrolls VI, nýbrž o novou mobilní hru ve stylu Fallout Shelter.

V nové mobilní hře The Elder Scrolls: Castles si budeme moci vybudovat svoje vlastní království. Čeká nás velká porce stavění, vylepšování a rozšiřování, které se až nápaditě podobá Fallout Shelter, což v oficiálním popisku na Google Play zmiňují i samotní vývojáři. Jak se tedy zdá, úspěch Fallout Shelter chce Bethesda přenést také do světa Elder Scrolls. Kromě budování svého království si budete muset hlídat a starat se i o své poddané, kteří mohou v případě jejich nespokojenosti vaši vládu narušit. Oficiální obrázky rovněž naznačují, že by The Elder Scrolls: Castles měl obsahovat i bojové pasáže – na jednom z obrázků je vidět boj s drakem.

Hra je dle dostupných informací prozatím k dispozici na Google Play v předběžném přístupu v USA. Pravděpodobně tak titul lze stáhnout jen na omezený počet zařízení. Později nicméně očekáváme, že se nová hra začne distribuovat po celém světě, včetně iOS a možná i PC, kde je konkurenční Fallout Shelter taktéž k dispozici.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.