The Callisto Protocol – úvodka

PS Plus říjen 2023 nabídne farmářský simulátor či známý příběhový horor

29. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro říjen roku 2023. Těšit se můžeme na příběhovou hororovku The Callisto Protocol, farmářský simulátor Farming Simulator 22 a fantasy RPG Weird West.

PS Plus říjen 2023
Zdroj: Playstation

The Callisto Protocol (PS5 a PS4)

Ve zhruba 300 let vzdálené budoucnosti ztroskotá nákladní pilot Jacob Lee na Jupiterově měsíci Callisto poté, co je jeho loď přepadena teroristickou skupinou pod vedením nelítostné, byť křehce působící Dani Nakamury. Ačkoli si Jacob není vědom, že by sám jakkoli porušil zákon, je ihned po své záchraně uvrhnut do místní věznice Black Iron. Když se následujícího rána probudí v cele, zjistí, že celým vězeňským komplexem otřásá chaos. Většina personálu i vězňů je buď již mrtvá, nebo zmutovaná do děsivých a vraždících tvorů, v něž lidi proměňuje neznámá nákaza. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

The Callisto Protocol bude v PS Plus říjen k dispozici od 3. října do 6. listopadu 2023.

Farming Simulator 22 (PS5 a PS4)

Nový díl farmářského simulátoru Farming Simulatoru 22 přináší mnoho novinek, ale i starých možností, které byly s novým dílem dotaženy do úplného detailu. Čest tomuto pokračování dělá implementace zimního období, hezčí modely strojů a animace či endgamový obsah v podobě produkčních řetězců, které jsou hlavním lákadlem tohoto titulu. Jak už to tak u série od Giants Software bývá, k dispozici je i několik placených DLC, která svět Farming Simulatoru rozšiřují o nové stroje nebo mapy. Důležitým základem je také komunitní obsah vytvořený hráči. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Farming Simulator 22 bude v PS Plus říjen rovněž k dispozici od 3. října do 6. listopadu 2023.

Weird West (PS5 a PS4)

Temné fantasy RPG, kde se strážci zákona a pistolníci dělí o hranice s fantastickými bytostmi, z nichž každá hraje podle vlastních pravidel a s vlastními zvláštními motivy. Takové je izometrické akční RPG Weird West, které se odehrává v dobách Divokého západu a za kterým stojí spolutvůrci her Dishonored a Prey.

Weird West bude v PS Plus říjen taktéž dostupný od 3. října do 6. listopadu 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.