Soulstice – první zastávka, přístav v Ildenu

Temná mlátička a kreativní simulátor zdarma na Epic Games Store

29. 9. 2023
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat akční mlátičku Soulstice a simulátor stavění modelů Model Builder.

Soulstice

Máte rádi hry, jako je Devil May Cry nebo Berserk? Právě pro vás přichází Epic Games s fantastickou nabídkou v podobě temné akční mlátičky Soulstice. Titul který vyšel teprve v září minulého roku, je možné si již nyní zcela zdarma přidat do knihovny a ponořit se do dobrodružství sester Briar a Lute, jež se pokusí zachránit lidstvo před tzv. přízraky. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Soulstice bude na Epic Games Store k dispozici do 6. října 2023.

Model Builder

Nejste fanoušek akčních mlátiček a máte rádi spíše klidnější a kreativní prostředí? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, můžete si do své knihovny přidat hru Model Builder, v níž se vrhnete do modelování autíček, lodí a dalších věcí, které s modelováním úzce souvisí. Model Builder otestuje nejen vaše modelářské schopnosti, ale i kreativitu a fantazii, u nichž se rozhodně meze nekladou.

Model Builder bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 6. října 2023. Posléze se můžeme těšit na hru Godlike Burger.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.