Bioshock obdrží filmovou adaptaci od Netflixu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Cloud Chamber
Film je připravován ve spolupráci s vydavatelem Take-Two Interactive. Na dohodě mezi Netflixem a vydavatelem se údajně pracuje již téměř rok.
Netflix včera oznámil zprávu, na kterou možná dlouhá léta čekalo mnoho fanoušků série Bioshock. Tento celosvětový streamovací gigant oficiálně podepsal smlouvu s Take-Two Interactive o filmové adaptaci této slavné hry. Příliš mnoho informací ovšem není prozatím známo, a dokonce ani nevíme, který režisér se natáčení nového filmu ujme. Co ale s jistotou víme, je, že by mělo jít čistě o hraný film.

„Jsme nadšeni, že Netflix sdílí naši vizi a závazek vůči sérii BioShock, kterou milují miliony fanoušků po celém světě. Studio Cloud Chamber nadále pracuje na novém pokračování ze světa Bioshocku a díky novému partnerství s Netflixem doufáme, že tato série bude uchvacovat naše publikum jako nikdy předtím,“ řekl generální ředitel Take-Two, Strauss Zelnick.
První pokus o filmovou adaptaci hry Bioshock přitom zkusilo studio Universal již v roce 2008 pod vedením režiséra Gorea Verbinského. Projekt byl však později kvůli několika problémům zrušen.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn