Dragon Age Dreadwolf

Bioware opouští další producent Dragon Age: Dreadwolf

26. 1. 2023
 

Po dlouhých devatenácti letech opouští společnost Bioware scenárista Mac Walters. Tuto informaci zveřejnil na profesní sociální síti LinkedIn. Mac Walters pracoval například na Jade Empire, Anthem nebo trilogii Mass Effect. Jeho odchod ale vynáší na světlo jeden velký otazník nad čtvrtým pokračováním známé série Dragon Age. Na projektu se totiž podílel jako výkonný producent a po Christianu Daileym už je druhým, kdo studio opouští z této pozice.

Z jeho příspěvku na LinkedIn: „S novým rokem přicházejí nová dobrodružství. Jak jistě někteří víte, na konci loňského roku jsem se rozhodl opustit BioWare. Posledních devatenáct let mi doslova změnilo život a opustit studio bylo pro mě velmi obtížné. Pracoval jsem s mnoha úžasnými lidmi a měl to privilegium být součástí skvělých týmů a projektů.“ Co to však znamená pro Dragon Age: Dreadwolf, zatím nevíme. Určitě bude brzy někým nahrazen, ale není to předzvěstí, že hra bude možná příběhově jeden velký průšvih?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.