Black Mesa intro base

Black Mesa aktualizace vám zničí uložené pozice

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

O velmi úspěšné a oblíbené hře Black Mesa jsme vás informovali v naší recenzi. Na hře se stále pracuje a s tím však přicházejí i různé strasti. Příští aktualizace Black Mesa vám zničí vaše uložené pozice. Podle Crowbar Collective jde o nešťastný vedlejší efekt nutnosti provést změny v úrovních, aby bylo v nadcházející aktualizaci možné implementovat některé opravy a odstranění chyb.

Proč nová aktualizace Black Mesa poškodí uložené pozice?

Podle oznámení prostřednictvím oficiální komunity Black Mesa na Steamu bude v nadcházející aktualizaci hry použita spousta oprav, které řeší celou řadu známých problémů. Aby bylo možné některé z těchto oprav implementovat, muselo Crowbar Collective provést zásadní úpravy různých úrovní.

To znamená, že vývojáři museli „zneplatnit staré savy“, aby zajistili, že aktualizace nerozbije hru jako celek. Pokud budete chtít dohnat svůj postup, budete muset buď restartovat kapitolu, ve které jste se nacházeli, nebo načíst mapu prostřednictvím herní konzole. Pokud jste v Black Mesa ještě nikdy nepoužívali konzolové příkazy, je snadné tuto funkci aktivovat.

Zdroj: igdb.com

Jaké opravy přináší nová aktualizace?

V rámci této nové aktualizace se ve hře Black Mesa chystá celá řada oprav a změn. Sahají od oprav kódu přes nové možnosti citlivosti ovladače až po opravy vizuální stránky a designu hry. Kompletní seznam všech oprav, které jsou implementovány v nadcházející aktualizaci Black Mesa, najdete v oznámení na Steamu.Společnost Crowbar Collective tvrdí, že si je vědoma několika problémů, které v nadcházející aktualizaci ještě neopravila. Například při plenění beden s RPG nemusíte získat plné množství munice do raketometu. Na několika mapách pro více hráčů mohou chybět některé drobné detailní prvky, a pokud hrajete na vyšších rozlišeních, můžete si všimnout nesprávně formátovaných názvů aktuální kapitoly.

Je velká šance, že tyto problémy budou opraveny v příští aktualizaci hry, ale na to si budeme muset počkat.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.