God of War

Pojďme si zrekapitulovat celý příběh God of War

4. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Už ani ne týden nás dělí od jedné z nejočekávanějších her roku 2022, God of War: Ragnarök. Uvidíme tak znovu Krata a jeho syna Atrea v souboji se severským pantheonem, kde bychom konečně mohli vidět i šíleného Thora. Nevím jak vy, ale já si od hry prostě slibuju opět perfektní zážitek a nemůžu se dočkat, až vyjde.

V PlayStation Česko si to očividně myslí také, a proto připravili jedno celé video, které shrnuje celý příběh God of War. Podívejte se tak, jak začala další Kratova epizoda na zmrzlém severu. Vyprávěný příběh vám připomene úplně vše, co jste zažili v prvním díle, a naladí vás to na vlnu Ragnarök. A to nejlepší, je to celé v češtině!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.