Burger King oslavuje příchod Spider-Man: Across the Spider-Verse speciální nabídkou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony Pictures

Fanoušci pavoučího muže a obzvláště animáku Spider-Man: Into the Spider-Verse z roku 2018, jehož pokračování Spider-Man: Across the Spider-Verse se už od 2. června dostane na plátna kin, zbystřete. Ještě než vyrazíte natěšeně do kin, můžete zajít do řetězce Burger King, abyste příchod filmu patřičně oslavili. Burger King od 15. května spouští limitovanou edici Red and Black Whoppera. K dostání má být až do 21. června 2023. Kromě něj má být k dispozici také sladký dezert Spider-Verse Sundae.

Whopper je snad nejznámější burger oblíbeného řetězce s rychlým občerstvením a svým novým vzhledem se má inspirovat oblekem Milese Moralese. Červená bulka s černými sezamovými semínky je snad jedinou změnou oproti originálu, protože zbytek burgeru zůstává neměnný. Burger King však fanoušky ujišťuje v tom, že si obsah mohou přizpůsobit na tolik způsobů, kolik paralelních vesmírů Miles s přáteli v nadcházejícím filmu navštíví.

Zdroj: Burger King

Spider-Man: Across the Spider-Verse je očekávané pokračování, v němž by se údajně měla objevit reference na Spider-Man: No Way Home. Fanoušci očekávají, že by na plátně mohli spatřit i Toma Hollanda a další herce zapojené do tohoto příběhu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn