Layers of Fear – vše se rozpadá

Layers of Fear brzy zpřístupní krátké demo

12. 5. 2023
Zdroj náhledu: Bloober Team

Nedávno vývojáři z proslulého studia Bloober Team nalákali fanoušky na ukázky realistické grafiky v Unreal Engine 5 chystané hororové hry Layers of Fear. Přibližné datum vydání je ohlášeno někdy na červen tohoto roku. Přesný den bohužel doteď neznáme. Layers of Fear nabídne zcela nový příběh společně s přepracovanými a rozšířenými verzemi prvních dvou dílů v jednom uceleném balíčku včetně všech dostupných DLC. Fanoušci psychologických hororů se jistě nemohou dočkat, až se budou moci vrhnout do dimenze šílenství ještě šílenějších protagonistů. Chystaná hra má všechny události spojit dohromady a propojit osudy malíře i herce z předchozích titulů společně s nově příchozí spisovatelkou.

Naštěstí je červen takřka za rohem, ale autoři si pro všechny nedočkavce přichystali překvapení. Od pondělí 15. května bude po celý týden na Steamu dostupná krátká demoverze, která má obsahovat prvních pár minut hry společně s úvodní scénou z videa níže. Titul kromě upravené hratelnosti, vylepšené grafiky a rozšířeného děje propojí události celé série pomocí tajemného majáku, s nímž je hlavní hrdinka tohoto příběhu nějakým způsobem svázána.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.