Call of Duty Modern Warfare 2 - Marina Bay

Byly odhaleny časy vydání Call of Duty: Modern Warfare 2

19. 10. 2022
Zdroj náhledu: Activision

Váš čas přístupu do nového Call of Duty: Modern Warfare 2 se bude odvíjet od toho, jakou edici vlastníte, jestli jste si titul předobjednali, a také na platformě, na které budete hrát.

Zdroj: Activision

Už nyní si mohou majitelé předobjednávek začít stahovat kampaň v rámci testování, které bude oficiálně zahájeno zítra, tedy v době psaní článku 20. října v 19:00 hodin našeho času. Důležité je zmínit, že testování příběhu pro jednoho hráče je dostupné pouze pro majitele předobjednávek. Pokud jste tedy již majitelem nového Call of Duty: Modern Warfare 2, máte týden čas na dohrání příběhu před tím, než hra oficiálně vyjde.

Zdroj: Activision

Co se týče vydání plné verze, to je naplánováno na 28. října, přičemž možnost preloadu bude možné využít 26. října od 19:00 hodin (pro PC). Majitelé konzolí si plnou verzi mohou přednačíst již v nejbližších hodinách. K dispozici jsou i oficiální systémové požadavky.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.