Overwatch 2 – Junker Queen

Overwatch 2 už si celkově zahrálo 25 milionů hráčů

16. 10. 2022
Zdroj náhledu: Blizzard

Free-to-play model se vývojářům z Blizzard Entertainment opravdu vyplatil. Hru Overwatch 2 si za celou dobu zahrálo již 25 milionů hráčů, což je úspěch, na který první díl dosáhl o hodně později.

Ani problémy se servery či některými hrdiny, kteří museli být na čas dokonce ze hry staženi, nedokázaly novému Overwatch 2 zabránit ve své krasojízdě. Za svých deset dní totiž dokázalo pokračování přilákat již 25 milionů hráčů, což je rozhodně velký úspěch. Ve své podstatě se jedná o téměř trojnásobek toho, co za stejný čas dokázal první Overwatch z roku 2016. Samozřejmě za takové číslo může free-to-play model, jejž Blizzard u druhého dílu nasadil. I přesto se jedná o skvělé číslo, které je o to překvapivější, že titul provází hned několik problémů. Kromě problémů se servery ze hry dočasně zmizely i postavy Bastiona a Torbjörna. Pokud byste si o potížích s těmito postavami chtěli přečíst více, můžete v našem článku.

Bude zajímavé sledovat, kam to Overwatch 2 dotáhne dále. Osobně by mě třeba zajímalo, kolik titul za těch deset dní vydělal Blizzardu peněz. Tato cifra bude pravděpodobně taktéž úctyhodná. A co vy? Už jste nový Overwatch 2 hráli?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.