Carpe Diem Project

Carpe Diem Project je survival střílečka s cílem přežít

24. 11. 2022
Zdroj náhledu: Papagaye

Vývojářské studio Papagaye před necelými dvěma týdny vydalo survival akční titul z postapokalyptického světa Carpe Diem Project. V této hře můžete pobývat sami či se spoluhráči, nicméně cíl je stále jenom jeden, přežít. Jak toho docílíte? Zabijete všechny ty ohavné zombie dřív, než vás sežerou. Podle tvůrců pro hru potřebujete především herní dovednosti, odvahu, trpělivost a chuť zabít všechno, co se pokouší zabít vás.

Titul momentálně nabízí jednu mapu, která je rozdělena do pěti městských čtvrtí, z nichž je každá jiná. Můžete si také vybrat, zda budete chtít hrát za muže, či ženu. Carpe Diem Project nabízí velice široký zbraňový arzenál, včetně toho, že můžete v nutnosti použít i hrubou sílu, a aby toho nebylo málo, můžete si vybrat obtížnost, podle které se určí vaše kariéra zabijáka zombíků. Hru si můžete pořídit na Steamu za krásných deset euro (přibližně 250 korun).

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.