Já, legenda

Já, legenda se nejspíš skutečně dočká pokračování

23. 11. 2022
Zdroj náhledu: Warner Brothers

Film s neuspokojivým koncem v jedné z nejlépe zahraných rolí v podání Willa Smithe. Já, legenda podle postapokalyptického thrilleru na motivy stejnojmenného románu Richarda Mathesona z roku 1954 byl jednoznačně úžasný. Jeden z posledních lidí na světě způsobil nemoc, která v knize proměnila lidi v upíry, ve filmu v přesílené zombíky, a zoufale se snaží najít lék na jejich problém. Neuvěřitelně skvěle zahrané i zpracované.

Bohužel, konec byl velmi neuspokojivý, a to natolik, že vznikla i náhradní verze, kterou si můžete pustit dole v přiloženém videu. Už nyní ale víme, že původní scenárista filmu Akiva Goldsman napsal scénář pro pokračování a sám Will Smith řekl, že by se do role jednou moc rád vrátil. To tedy značí i to, že by se mělo nějakým způsobem přejít na onen druhý konec filmu. K němu by se měl připojit také Michael B. Jordan. Absolutně nevím, jak to scenárista uchopil, a zatím to není ani nikde zveřejněné, nicméně léčení nemocných či znovubudování lidské civilizace by mohlo být neuvěřitelně uspokojující téma. Fámy také tvrdí, že by film mohl vyjít v kinech už na konci roku 2023, tak snad nám to brzy někdo i potvrdí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.